kısaca biz

Kısaca biz

Kitapüs kitapları sizin için neler yapabilir veya nasıl bir yol izler işte hepsi bu makale ile anlatılmaktadır.

Kitap kapak tasarım ve dizgi tasarım
Bir yazar bir kitap için verdiği onca emeğin karşılığını almak ister. Karşılığını bulamadığı noktada kitap yazmaktan veya yazarlıktan vazgeçmektedir. Bu bir kader değil aslında vermiş olduğunuz kararlar neticesinde sizin kendi istediğinizle yaşadığınız bir problem ama işi bilen birisine bırakırsanız o sizin için elinden geleni yapacaktır. Bu durumu örneklemek adına bir arabayı bu güne kadar hiç kullanmamış birisinin kullandığını bir hayal edin. Nasıl çok tehlikeli değil mi? Oysa araba kullanmayı bilen bir insan seyyahet etmek hem kendi canınınızı korur hemde o yolculuktan keyif alırsınız. Verdiğiniz emeğe saygımız ve size karşı sevgimiz her zaman üst seviyelerde olacağından emin olabilirsiniz.

Neden bu kadar önemli
Tasarım günümüz teknolojisi ile hayatımızın heralında bizimle birlikte büyümektedir. Teknolojiye bağlı olarak grafik tasarım ve tasarım anlayışımızda değişmektedir. Eğer bir kitap yazarı veya okuyucuzsanız bir kitabı elinize aldığınızda kapak tasarım ve sayfa içi tasarımlar o kitabı vazgeçilmez bir noktaya getirebilir. Her zaman okumaktan zevk alacağınız kitaplar ve kitap kapak tasarımları yapmaktayız. Bu güne kadar yapılmamış veya denenmemiş tasarımlar üzerinde zaman ve çaba harcamaktayız. Milyonlarca kitap arasından neden on adet kitabın daha ön planda olduğunu hiç düşündünüz mü? Tasarım olarak veya baskı teknikleri olarak diğerlerinden kendini ayırmıştırda ondan.

Profesyonel tasarımlar sunuyoruz
Profesyonel bağlamda 10 yılı aşkındır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Farklı yayınevleri ve kitabevleri ile çalıştık ama bundan hiç kimseye bahsetmedik. Günümüzde değişen iş anlayışı ve iş yapımı ile yaşadığımız problemler nedeni ile artık bir çatı altında toplanmaya ve tek bir noktadan hizmet vermeye devam etmeyi canı gönülden istedik.

Bir kitaba o kadar emek veriyorsunuz ve bu kitaplarınız günümüzde ya hiç okunmuyor okunsa bile 100 adeti geçmiyor. Bünyemizde var olan sosyal medya uzmanlarımız ve reklam editörlerimiz ile dijital dünyada varlığınızı iyileştiriyor ve hiç bir yayınevinin veya bir markanın yapmadığı işleri sizin için yapmaya geldik.