Hakkımızda

Kitapüs Kitapları kendi bünyesinde var olan profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. 10 yılı aşkındır sürdüğümüz bu meslek ile hem kendimizi hemde piyasada ki var olan kitaplar üzerinde bir çok yenilik getirdik. Yaptığımız çalışmalar ile bir çok konuda deneyim sahibi olduk gerek dizgi tasarım’da gerekse mizanpaj konusunda..

Değişen dünya teknolojisini ve her gün dünya tasarımlarını takip ederek kendimizi daima geliştirmeye açık olarak çalışıyoruz. Yaptığımız tasarım ile en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Yayıncılık sektöründe varlığımızı iyileştirmek adına ve siz değerli müşterilerimizle daha etkili bir iletişim ortamında var olmak için Dizgi Dünyasını kurduk. Değer verdiğiniz emek harcadığınız dökümanlarınızı ölümsüzleştirmek adına profesyonel ekibimiz ile en uygun şekilde bilgisayara aktarıp onay sürecini geçtikten sonra baskısı yapılmak üzere matbaa’ya göndermekteyiz.

Yapmış olduğumuz işi takip ederek her süreçte takip etmekteyiz. Sizden gelen düzeltmeleri tam ve eksiksiz olarak sonuca ulaştırmayı başarıyoruz. Tasarımı sadece sizin istekleriniz doğrultusunda değil okuyucuların veya toplumun kitaplardan beklentisinin analizini yaparak tasarıma başlıyoruz. TDK yazım kullarına uyarak gerçekleştirdiğimiz dizgi tasarım çalışmaları ile sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağımız dan emin olabilirsiniz.

Saygılarımılza;
Dizgi Dünyası Çalışanları..Mizanpaj yapılan dizgi tasarımının olmazsa olmazlarındandır çünkü okumayı düzelten ve hevesli hale getiren dizgi tasarımın sayfa tasarımıdır. Mizanpaj sayesinde kitaplarınız veya dökümanlarınız artık daha okunur hale getirilebilecek. Sayfa tasarımı ile diğer kitaplardan veya dergiler sizi ayır eden en büyük etkenlerden biridir. Profesyonel olarak yapıldığında okumayı ve okunmayı arttırdığı öne sürülmektedir. Dizgi tasarımın can damarı denilecek kadar önemli bir konudur.